Praca w ActionCam.pl

Aktualne oferty pracy:

Specjalista e-commerce w ActionCam.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Bieżące monitorowanie strony internetowej, dbanie o zwiększenie użyteczności i konwersji
  • Rozwój i udoskonalanie baz danych sklepu ActionCam.pl
  • Kontakty z dostawcami, dbanie o ciągłość dostaw
  • Bieżący nadzór i realizacja zamówień
  • Obsługa mailowa, telefoniczna i bezpośrednia Klientów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i lekkość w poruszaniu się w Internecie
  • Wielozadaniowość i dobra organizacja pracy
  • Zdolność do budowania dobrych relacji z Klientami
  • Dbałość o szczegóły, poczucie stylu, „lekkość pióra”
  • Mile widziana znajomość systemu IAI-Shop
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w e-commerce
  • Preferowana studentka lub student z zamiłowaniem do nowych technologii i gadżetów
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy:

  • Poznanie dynamicznie rozwijającego się sektora bezzałogowych statków latających
  • Możliwość wprowadzenia swoich kreatywnych pomysłów w życie
  • Zdobycie doświadczenia w sektorze e-commerce
  • Pracę w miłej i kameralnej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres:
praca@actioncam.pl

Prosimy o dołączenie adnotacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ActionCam.pl dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).

Zamknij
pixel